هزینه‌ی ثبت‌نام در دومین همایش سالیانه‌ی انجمن علمی روان‌درمانی ایران

ثبت‌نام در همایش

حضور در جلسات سخن‌رانی و سمپوزیوم‌ها منوط به ثبت نام در همایش است.

موارد زیر شامل تخفیف در هزینه‌ی ثبت نام همایش می‌شود:

۱. اعضای وابسته و پیوسته‌ی سال ۱۳۹۷ انجمن

۲. افرادی که به شکل اینترنتی و تا قبل از آغاز همایش ثبت نام کنند.

هزینه‌ی ثبت نام در همایش، برحسب مقطع تحصیلی شرکت‌کنندگان متفاوت است.

میزان هزینه‌ی ثبت نام برای گروه‌های تحصیلی مختلف و گروه‌های مشمول تخفیف در جدول فوق آمده است.

علاقمندان به ثبت‌نام می‌توانند از طریق دکمه‌های زیر اقدام به واریز وجه و ثبت‌نام در همایش کنند.

اعضای وابسته و پیوسته‌ی انجمن برای بهره‌مندی از تخفیف در نظرگرفته شده لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و با فشردن دکمه‌ی «ثبت‌نام در همایش ویژه‌ی اعضای انجمن» اقدام به واریز وجه نمایند.

سایر علاقه‌مندان به شرکت درهمایش می‌توانند با فشردن دکمه‌ی «ثبت‌نام در همایش برای سایر افراد» اقدام به واریز وجه نمایند.

به یاد داشته باشید که پس از واریز وجه در سامانه‌ی شاپرک حتماً گزینه‌ی بازگشت به سایت پذیرنده را انتخاب کنید و از صفحه‌ی تأییدیه پرینت یا اسکرین‌شات (عکس) گرفته و در روز همایش با خود بیاورید.

چند نکته‌ی مهم درباره‌ی روند ثبت نام اینترنتی در همایش

  • دقت کنید که مسیر ثبت نام اعضای انجمن از طریق صفحه‌ی «مدیریت حساب کاربری» است. یعنی، اعضای پیوسته و وابسته‌ی انجمن باید پس از ورود به سایت و وارد کردن نام کاربری و کلمه‌ی عبور از طریق دکمه‌ی «ثبت‌نام در همایش ویژه‌ی اعضای انجمن» اقدام به ثبت نام کنند.
  • توجه داشته باشید که پس از پرداخت حتماً باید به سایت انجمن برگردانده شوید و صفحه‌ی تأییدیه و کد پی‌گیری خود را مشاهده کنید. مشاهده‌ی این صفحه به معنای آن است که اطلاعات پرداخت شما به دست ما رسیده‌است.
  • اگر در طی روند ثبت نام مبلغی از شما کسر شد ولی کد پی‌گیری و تأییدیه‌ی ثبت نام به شما نشان داده نشد، از ارسال مجدد فرم و یا واریز مجدد وجه خودداری کنید. اطلاعات پرداخت خود را به شناسه‌ی تلگرامی @Torabi_gh ارسال کنید. پس از بررسی وضعیت پرداخت با شما تماس خواهیم گرفت.