اطلاعیه‌ی وزارت بهداشت در مورد برگزاری انتخابات الکترونيک هيأت مديره و بازرس انجمن علمی روان‌درمانی ایران

سامانه‌ی انتخابات الکترونیک انجمن‌های گروه پزشکی

بسمه تعالی

نظر به تصويب مجمع عمومی و هيأت‌مديره‌ی محترم انجمن علمی روان‌درمانی ايران و تصويب کميسيون انجمن‌‏های علمی وزارت بهداشت، انتخابات هيأت‌مديره و بازرس اين جامعه‌ی علمی به صورت الکترونيک برگزار می‌گردد.

لطفاً اعضاء محترم با مرور رزومه و برنامه‌ی هر يک از کانديداها، نسبت به ايشان آشنايی کافی پيدا کرده و از ساعت ۱۵ دقيقه بامداد روز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ تا ساعت ۲۳:۴۵ همان روز با انتخاب گزينه شرکت در انتخابات، انتخاب نامزدهای مورد نظر و وارد کردن کد تأييد، نسبت به ارسال آراء اقدام نمايند.

کد تأييد شرکت در انتخابات به دو صورت از طريق ای‌میل و از طريق پيامک قابل دريافت بوده و لذا اعضاء محترم از صحت اطلاعات شماره همراه و ای‌ميل خود پيش از آغاز انتخابات اطمينان حاصل نمايند.

اعضاء محترمی که تا ۲۴ ساعت قبل از شروع فرايند انتخابات کلمه‌ی عبور خود را ريست کرده‌اند (کلمه عبور آنها کد ملی باشد) و آن را تغيير نداده‌اند در زمان انتخابات امکان ورود به بخش انتخابات را نخواهند داشت، ساير اعضاء محترم نيازی به تغيير کلمه‌ی عبور قبل از انتخابات ندارند.

لذا اکيداً تقاضا می‌شود چند روز قبل از انتخابات ضمن مرور سوابق و برنامه‌ها و آشنايی بيشتر با نامزد‌های انتخاباتی کلمه‌ی عبور خود را از طريق گزينه‌ی «کلمه‌ی عبور خود را فراموش کرده‌ام» درخواست نماييد يا اگر کلمه‌ی عبور خود را ريست کرده‌ايد (به کد ملی تغيير داده‌ايد)، به رمزی غير از کد ملی تغيير داده و نسبت به بازبينی و در صورت نياز اصلاح اطلاعات موجود در صفحه‌ی اختصاصی خود به‌ويژه ای‌ميل و شماره‌ی تلفن همراه خود اقدام بفرماييد.

اگر خط تلفن همراه شما قابليت دريافت پيامک‌های تبليغاتی را نداشته باشد از طريق پيامک، «کد تاييد» را دريافت نخواهيد کرد. لذا حداقل ۲۴ ساعت قبل از شرکت در انتخابات لطفاً با ارسال عدد ۲ به ۸۹۹۹ در مورد خطوط همراه اول و يا عدد ۲ به ۵۰۰۵ در مورد خطوط ايرانسل، قابليت دريافت پيامک تبليغاتی را برای تلفن همراه خود فعال کنيد.

در صورت وجود هر گونه مشکل ابتدا سؤالات پرتکرار انتخابات را مطالعه بفرماييد و اگر پاسخ سؤال خود را نيافتيد در گروه مجازی زير عضو شده و مشکل خود را مطرح بفرماييد.

عضويت در گروه واتس اپ رفع مشکلات

عضویت در گروه بله

خواهشمند است اعضاء محترم به نحوی مديريت بفرمايند که در ساعات اوليه دوره زمانی تعيين شده نسبت به شرکت در انتخابات اقدام کرده و شرکت در انتخابات را به دقايق پايانی مهلت تعيين شده موکول نفرمايند.