شرایط استفاده از سایت

به سایت انجمن علمی روان‌درمانی ایران خوش آمدید. این توافقنامه بین انجمن انجمن علمی روان‌درمانی ایران و شما برای استفاده از این وب‌سایت است. این توافقنامه شامل هر دستورالعمل یا قوانینی است که از طریق انجمن علمی روان‌درمانی ایران به صورت مدام به‌روز می شود. با استفاده از این سایت، شما با این موافقت‌نامه و شرایط و ضوابط آن موافقت می‌کنید. شما می‌توانید آخرین نسخه‌ی این قرارداد را در هر زمان در وب‌سایت انجمن علمی روان‌درمانی ایران بررسی کنید.

مالکیت سایت و محدودیت استفده از محتوا

این سایت متعلق به انجمن علمی روان‌درمانی ایران است. شما تصدیق می‌کنید که این وب‌سایت ممکن است حاوی اطلاعات، ارتباطات، نرم افزار، عکس، متن، ویدئو، گرافیک، موسیقی، صداها، تصاویر و سایر مواد و خدماتی (به طور کلی “محتوا”) باشد که معمولاً توسط انجمن علمی روان‌درمانی ایران یا توسط مجوز های انجمن علمی روان‌درمانی ایران ارایه می‌شود. شما موافقت می‌کنید و اذعان می کنید که با وجود این‌که انجمن علمی روان‌درمانی ایران اجازه دسترسی به محتوا را می‌دهد، این محتوا یا استفاده از آن با حقوق مالکیت (از جمله حقوق مالکیت معنوی) محافظت می‌شود و این حق در مورد تمام رسانه‌هایی که در حال حاضر وجود دارند یا بعداً توسعه خواهند یافت، برقرار است و به جز موارد خاصی که در این موافقت‌نامه ذکر خواهد شد، استفاده شما از محتوای این سایت تحت قوانین حق ثبت اختراع، حق چاپ، علامت تجاری و سایر قوانین مالکیت فکری و معنوی محافظت می‌شود. اقتباس یا استفاده از سایت و یا محتوا برای هر گونه هدف تجاری، به عنوان نقض قوانین ثبت اختراعات، حق تکثیر و سایر حقوق اختصاصی متعلق به انجمن علمی روان‌درمانی ایران تلقی خواهد گشت. همچنین حق انجمن علمی روان‌درمانی ایران در مورد انتخاب، هماهنگی، تنظیم و ارتقای محتوای سایت محفوظ است. بنابراین شما نباید اقدام به تغییر، انتشار، انتقال، فروش یا مشارکت در فروش، بازتولید یا ایجاد کارهای اشتقاقی، توزیع و یا قراردادن در سایت‌های دیگر نمایید.

دست‌رسی به خدمات اعضا و پایان دست‌رسی

برای دسترسی به بخش خدمات ویژه‌ی اعضای سایت، باید عضو فعلی انجمن علمی روان‌درمانی ایران باشید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. شما موافقت می‌کنید که مسؤول حفظ حساب کاربری خود به عنوان مسأله‌ای محرمانه هستید و برای هر فعالیتی که در نتیجه فعال شدن یا اجازه دادن به شخص یا نهادی دیگر برای استفاده از حساب شما رخ می‌دهد مسؤولیت دارید. شما موافقت می‌کنید که در صورتی‌که حساب کاربری شما گم شده یا دزدیده شود یا از هر گونه استفاده غیر مجاز از حساب شما یا هر گونه نقض امنیتی دیگر که ممکن است روی سایت تاثیر بگذارد مطلع شدید، بلافاصله به ما اطلاع دهید. انجمن علمی روان‌درمانی ایران مسؤول هیچ‌گونه زیان یا آسیب ناشی از ناتوانی شما در رعایت مقررات این بخش نیست.

شما تصدیق می کنید و موافقت می‌کنید که انجمن علمی روان‌درمانی ایران ممکن است امتیازات دسترسی شما را از بین ببرد و هرگونه محتوا را بدون اطلاع شما به هر دلیلی و بدون محدودیت، حذف نماید. درصورتی‌که: شما یک دوره طولانی مدت از حساب خود در این سایت استفاده نکنید، انجمن علمی روان‌درمانی ایران به این نتیجه برسد که شما مقررات این موافقت‌نامه را نقض کرده‌اید و یا شما به نحوی که از نظر انجمن علمی روان‌درمانی ایران شایسته است رفتار نکنید. شما موافقت می‌کنید که با هرگونه قطع دسترسی به سایت انجمن علمی روان‌درمانی ایران به هیچ‌وجه شما یا هر شخص ثالث دیگری حق شکایت کیفری یا حقوقی یا اعتراض در مراجع قضایی و حقوقی نخواهد داشت.

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی انجمن علمی روان‌درمانی را ببینید. شرایط و ضوابط خط مشی رازداری با این مرجع در آن‌جا فهرست شده است.

سلب مسؤولیت از ضمانت

استفاده از سایت صرفاً با مسؤولیت خودتان است. این سایت بر مبنای (همانطور که هست) و به عنوان (هر چه که در دسترس است) اراه می شود. یعنی ما وظیفه نداریم چیز اضافه‌تری فراهم کنیم یا به شما امکانات بیشتری ارایه نماییم. انجمن علمی روان‌درمانی ایران به صراحت تمام اعلام می‌کند که هیچ ضمانتی مربوط به مسایل تجاری (مانند عودت وجه و ابطال خرید)، تناسب سایت با اهداف و سلایق خاص شما ندارد. انجمن علمی روان‌درمانی ایران هیچ گونه تضمینی نمی‌دهد که سایت و یا هر محتوایی که در آن است تمام نیازهای شما را برآورده کند یا بدون وقفه، به موقع، ایمن، جاری، دقیق، کامل یا بدون خطا باشد یا نتایجی که ممکن است با استفاده از سایت یا محتوای آن به دست آید صحیح، دقیق یا قابل اعتماد باشد. شما می‌دانید و تصدیق می‌کنید که تنها راه حل شما در رابطه با نقص سایت و یا نارضایتی شما از سایت، ترک و عدم استفاده از آن است.

محدودیت مسؤولیت

شما به صراحت می‌فهمید و موافقت می‌کنید که انجمن علمی روان‌درمانی ایران مسؤول جبران هیچ‌گونه خسارتی اعم از مستقیم، غیرمستقیم، تصادفی، عمدی و .. مانند خسارات مربوط به از دست‌دادن سرمایه، حسن شهرت، خسارات ناشی از استفاده از اطلاعات یا از دست دادن داده‌ها و یا دیگر زیان ها، حتی اگر انجمن علمی روان‌درمانی ایران از احتمال خسارات وارده به آنها مطلع شده باشد، نمی‌باشد. حتی اگر به دنبال استفاده یا ناتوانی در استفاده از سایت ایجاد شده باشند. انجمن علمی روان‌درمانی هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال ضررهای شما در مورد عدم دستیابی به اهداف شخصی‌تان از استفاده از سایت ندارد.

رفتار شما در سایت

در صورتی‌که انجمن علمی روان‌درمانی به شما اجازه بارگزاری، ای‌میل و یا انتقال مطالب، داده ها، اطلاعات و یا سایر مواد دیگر (به طور کلی “محتوای کاربر”) را بدهد، شما مسؤولیت تمامی محتویات کاربر را که آپلود می‌کنید، ارسال می‌نمایید، ای‌میل می‌کنید و یا از طریق سایت منتقل می‌کنید را می‌پذیرید. به همین ترتیب، شما مسؤول تمام حقوق اشخاص ثالث دیگر در سایت هستید و نباید محتویات کاربری ایشان را که در سایت نشان داده شده است، بدون اجازه دانلود کنید، با ای‌میل ارسال کنید جایی به اشتراک بگذارید.

با ارسال محتوای کاربر به سایت انجمن علمی روان‌درمانی ایران، شما به صورت خودکار تأیید و تضمین می‌کنید که مالک محتوای مذکور حق استفاده و نشر همیشگی، آزادانه، غیر قابل فسخ، غیر محدود به فرد یا گروه خاص را به شما داده‌است و شما مجوز استفاده، بازنشر، باز تولید، تغییر، تطبیق، اقتباس، ترجمه، توزیع و ساختن مشتقات را دارید.